10/11/10 16:39

Часът на Ратников в Черно море май удари

Привлеченият още през зимата в Черно море естонски полузащитник на Нарва Транс Данийл Ратников, който дълго време е пренебрегван от треньорския щаб на варненския тим за официалните мачове, може да се окаже, че е дочакал своя час. 22-годишният халф явно работи упорито на тренировки, за което атестат са изявите му в контролните срещи през миналата седмица. При загубата с 2:3 срещу Черноморец Поморие той бе сред най-добрите на терена, когато макар и само за едно полувреме асистира за гола на Жардел, сам отправи 2 опасни удара и се понрави доста с...