10/16/10 21:46

Байер Леверкузен обърна Волфсбург

Симон Ролфес вкара два гола и бе в основата на трети при победата на Байер Леверкузен с 3:2 като гост на Волфсбург в среща от 8-ия кръг на Бундеслигата. "Аспирините" губеха с 0:2, но стигнаха до успеха, след който се изкачиха на трето място в класирането, на 6 точки след Борусия Дортмунд и Майнц 05. Домакините поведоха с 2:0 с попадения на Диего в 9-та минута и на Графите в 68-та. Гостите направиха обрата само за 11 минути. Резервата Симон Ролфес първо намали в 72-та, а две минути по-късно от дузпа Артуро Видал изравни. Отново Ролфес в 83-та...