10/16/10 18:48

Рилски спортист победи Черно море на старта на баскетболното първенство

Рилски спортист започна с победа участието си в новия сезон на Националната баскетболна лига, след като постигна категорична победа като гост във Варна на Евроинс Черно море с 89:61 точки (21:17, 15:18, 12:29, 13:25). Първата част на мача започна изключително оспорвано с размяната на по една тройка от двата отбора. Гостите обаче се ориентираха по-добре в началото и успяха да поведат с 5 точки при 10:5. Младите играчи на Евроинс черно море успяха да изравнят резултата при 10 равни. Последваха още две изравнявания, а в края на първата четвърт до...