10/17/10 17:03

Стефан Генов: Сладка победа над класен отбор

Старши треньорът на Черно море Стефан Генов изрази задоволство след трудната победа с 3:2 над Славия след редица обрати. „Сладка победа. Получи се това, което хората очакваха - здрав и оспорван мач. Изстрадана победа, но ние си я направихме такава, през първото полувреме пропуснахме много положения”, коментира Генов. „Славия успя да стигне до обрат след като поведохме, но след това ни костваше много нерви за да си върнем преднината. Моите футболисти издържаха най-вече психически. Трябваше да си решим мача още през първото полувреме.