10/22/10 08:45

Бивш играч на ЦСКА бележи за Ню Йорк Ред Булс

Бившият футболист на ЦСКА Йоел Линдпере вкара второто попадение за победата на Ню Йорк Ред Булс с 2:0 над Ню Инглънд Революшън в последния мач от редовния сезон в американската Мейджър Лийг Сокър. Бившият футболист от английската Висша лига Дийн Ричардс откри в 15-ата минута след пас на Хуан Пабло Анхел, а Линдпере вкара за 2:0 в последните минути на редовното време. За него това е трети гол от началото на първенството. За Ню Йорк не игра голямата им звезда Тиери Анри, който има контузия в дясното коляно. Това е 15-а победа за отбора, с която т...