10/24/10 19:23

Ботев бие трудно, държи Нефтохимик на дистанция

Ботев Пловдив запази аванса си от 8 точки пред „Нефтохимик”, след като се наложи с 2:1 над Родопа Смолян в мач от 13-ия кръг в Югоизточната „В” група. В същото време „шейховете” удариха Арда Кърджали с 2:0. Първи гол след завръщането си при „жълто-черните” отбеляза Георги Какалов. Той откри резултата в 23-ата минута от дузпа отсъдена за нарушение срещу Димитър Байрев. Преди това Какалов записа на сметката си и греда. Илиан Христов от „Ботев” също нацели дирека, преди Наско Курдов да отбележи дежурния си гол в 33-ата минута. В края на полувреме...