10/24/10 22:48

Фабиано и Кануте донесоха драматична победа на Севиля над Билбао

Ветераните Луиш Фабиано и Фредерик Кануте вкараха по два гола за победа на Севиля с 4:3 над Атлетик Билбао, с което изкачиха отбора си на шесто място във временното класиране на испанското първенство по футбол. Възпитаниците на Грегорио Мансано имат актив от 14 точки след изиграването на срещата си от осмия кръг. Фабиано откри резултата в 36-та минута с първия си гол за сезона, а секунди преди почивката бразилецът беше фаулиран в наказателното поле на гостите и Кануте вкара от наказателния удар за 2:0. Отново Фабиано бе точен за 3:0 след час и...