10/25/10 15:10

Фейенорд остави на работа треньора Марио Беен

Фейенорд остави треньора си Марио Беен на работа в клуба, въпреки разгромната загуба с 0:10 от ПСВ Айндховен в неделя. Лидерът в холандското първенство ПСВ вкара осем гола на отбора от Ротердам през второто полувреме на двубоя между двата тима, оформяйки крайното 10:0. В последните години Фейенорд, бивш европейски шампион, попадна в незапомнена криза. В момента грандът от Ротердам се намира на 15 място от 18 отбора в Ередивизи, след като има само две победи в десет мача през сезона. Техническият директор на Фейенорд - Лео Беенхакер, е катего...