10/27/10 00:05

Без Берба, Юнайтед победи драматично „вълците” за Карлинг Къп

Манчестър Юнайтед постигна доста драматична победа с 3:2 срещу Уулвърхемптън в 1/8-финал за Карлинг Къп. Мениджърът на „червените дяволи” Сър Алекс Фъргюсън даде почивка на всичките си основни играчи, сред които и Димитър Бербатов, който не попадна в групата за мача. Вместо това, участие взеха много от младите футболисти на клуба, които макар и трудно успяха да стигнат до победата. Всичко по-интересно на „Олд Трафорд” се случи през второто полувреме, когато паднаха и петте гола. Резултатът откри новото попълнение на Юнайтед Бебе, макар и дост...