10/31/10 15:15

Алания с Иванов и Стоянов не успя да спре Зенит

Лидерът в руското първенство Зенит Санкт Петербург постигна лесна победа с класическото 3:0 срещу Алания Владикавказ в мач от 26-я кръг. Българският национал Иван Иванов игра 90 минути за Алания, а бившият футболист на ЦСКА Иван Стоянов започна като титуляр, но бе заменен в 58-та минута от Гогичаев. Домакините поведоха в резултата още в 16-та минута, когато Данко Лазович се разписа. В 42-та минута Лазович подаде към Александър Кержаков, който не сбърка и удвои преднината на Зенит. Само десет минути по-късно в 52-та Дани асистира за второто ...