10/31/10 19:51

Кучетата на Ганчев оглозгаха кокала

Литекс победи Славия с 2:0 в късния неделен мач от 12-тия кръг в българската А група. С поредния си успех ловчанлии се утвърдиха на първото място в класирането, като вече имат 3 точки повече от втория Левски. На Градския стадион в Ловеч домакините нямаха никакви проблеми с постигането на победата и без особени усилия материализираха предимството си с голове на Светослав Тодоров и Александър Барт. Още в първите минути на мача Славия изненадващо можеше да открие резултата. След грешка в отбраната на Литекс, Богомил Дяков открадна топката и проб...