10/31/10 15:03

Терек с Благо Георгиев изпусна победата срещу Спартак

Терек Грозни изпусна да победи като домакин Спартак Налчик и двата отбора завършиха 1:1 в мач от 26-я кръг на руското първенство. Благой Георгиев започна като титуляр за Терек, но бе заменен в 70-та минута от Гвазава. Българският национал игра доста силно за своя отбор, а в 30-та минута бе декориран в жълто. Домакините поведоха в 13-та минута, след като Андрей Васянович си отбеляза нелеп автогол. Отборът на Спартак Налчик стигна до изравнителното попадение в мача в 87-та минута, когато Владимир Дядюн се разписа. След това равенство Терек с...