11/01/10 23:57

Майорка обърна Леванте за успех

Майорка сътвори пълен обрат, за да спечели последния мач от деветия кръг на Примера дивисион срещу Леванте. Островитяните се наложиха с 2:1, след като повече от час изоставаха в резултата. Победата ги изкачи до седмо място в класирането с 14 точки, между Атлетико Мадрид и Севиля, които също имат по толкова. Леванте пък остана само на точка над зоната на изпадащите със своите осем. Кристиан Стуани откри резултата в полза на Леванте в 26-та минута, след асистенция на Валдо. Гостите запазиха преднината си чак до 64-та минута, когато Перейра ополз...