11/05/10 21:14

Лодърдейл с дабъл-дабъл за първата победа на Черноморец за сезона

Черноморец (Бургас) срази с 96:87 (28:18, 15:15, 29:25, 24:29) Рилски спортист (Самоков) в среща от четвъртия кръг на Националната баскетболна лига за мъже и записа първа победа за сезона. Гостите пък се изравниха с Лукойл Академик на върха в класирането, но софийският гранд ще стане едноличен лидер още след мача срещу Евроинс Черно море (Варна) в събота. Бургаските баскетболисти бяха по-добри от съперника си през целия мач и логично спечелиха. Те поведоха с аванс от 10 точки още през първата част, когато се разигра дуото Прийст Лодърдейл - С...