11/05/10 23:21

Раул отвърна на критикарите с два гола за Шалке

Шалке победи с 3:0 Санкт Паули в първия мач от 11-ия кръг в немската Първа Буднеслига. Два гола за домакините на „Велтинс Арена” вкара легендата Раул. Бившият ас на Реал Мадрид бе разкритикуван в Германия за слаба форма в предишните мачове, като преди двубоя в Гелзенкирхен в петък вечер дори медиите предричаха, че нападателят ще остане резерва. Раул обаче започна като титуляр и отвърна своите на своите критици като отбеляза първото и последното попадение във вратата на Санкт Паули, съответно в 14-та и 81-та минута. Второто попадение за „миньо...