11/06/10 19:42

Чавдар Янков вкара първия си гол в Русия (ВИДЕО)

Българският национал Чавдар Янков отбеляза първия си гол за своя Ростов при равенството 1:1 срещу Динамо Москва в мач от 27-я кръг на руското първенство. Въпреки попадението на полузащитника, домакините не успяха да запазят преднината си и през втората половина на мача допуснаха да се стигне до изравняване от далеч по-именития клуб. Чавдар Янков реализира в 36-та минута. Българинът получи топката отдясно, напредна, стигна до наказателното поле, опита нещо като центриране, но балонната топка се удари в гредата и се оказа в левия ъгъл на вратата...