11/07/10 20:18

След щастливия хикс в София, Лил победи лидера във Франция

Отборът на Лил, който само преди 3 дни измъкна щастливо равенство срещу Левски в Лига Европа, този път победи без проблеми. В мач от 12-тия кръг на Лига 1, съперникът на „сините” се справи с 3:1 срещу лидера в класирането Брест. Муса Соу откри резултата в 40-та минута, а Жервиньо удвои преднината на Лил в 51-та. Ромейн Пойет върна надеждите на гостите след час игра, но звездата на Лил Еден Азар сложи точка на спора в 76-та минута, когато оформи крайното 3:1. В класирането Лил се изкачи на 4-о място с 18 точки, а Брест поне засега остава лидер...