11/08/10 15:16

Заточиха Валери Божинов на лагер за неопределено време

Българският национал Валери Божинов е в лагерна обстановка след поредната загуба на Парма, научи Гонг. Вчера „дуковете” се издъниха срещу Наполи и след поредица от мачове без победа шефовете са наредели отборът да е на лагер до второ нареждане. Със сигурност футболистите ще са далеч от домовете си поне до неделя. В четвъртък Парма приема Сампдория в изключително важен двубой. На този етап съставът на Паскуале Марино е в зоната на изпадащите и има само една победа постигната в първия кръг срещу Бреша. Очаква се при следващ провал треньорът Ма...