11/08/10 15:50

Четвърта поредна победа за ЦСКА на Радуканов

ЦСКА се наложи с 1:0 като гост на Пирин Благоевград в последната среща от 13-ия кръг на А група и записа четвъртата си поредна победа по ръководството на новия наставник Милен Радуканов. Червените откриха резултата при първата по-сериозна опасност в мача. Спас Делев бе изведен сам срещу вратаря Благой Макенджиев и с точен изстрел в обратния ъгъл на вратата бившият футболист на Пирин откри резултата, въпреки че домакините имаха претенции за засада при извеждащия пас към Делев. До края на първата част пропусни направиха голмайсторът Делев, който ...