11/10/10 00:29

Твенте без Ники едва се спаси с дузпи

Лидерът в холандското първенство Твенте едва се спаси в турнира за Купата на страната, след изпълнение на дузпи срещу лидера във втора дивизия Цволе. Въпреки всичко, Твенте продължава на осминафинал. Без титулярния си страж Николай Михайлов на вратата, шампионите изглеждаха доста по-зле, и неговата резерва Сандер Бошкер допусна изравнителен гол в самия край на срещата. Насер Чадли откри резултата в полза на Твенте в 81-та минута, но Яник Уилдшут изравни в 87-та, за да прати мача в продължения. В добавеното време и двата състава не си отбелязах...