11/12/10 01:23

Валенсия, Малага, Майорка и Хетафе са последните осминафиналисти

Валенсия, Малага, Майорка и Хетафе станаха последните отбори, осигурили си място на осминафиналите за Купата на Испания. В срещите реванши днес четирите тима постигнаха резултати, достатъчни им да прескочат напред, като Майорка и Хетафе го сториха с равенства, а Валенсия и Малага стигнаха до победи. Доскорошният лидер в Примера дивисион Валенсия се справи с Логронес с 4:1, с две попадения на Иско, в 23-та и 43-та минута, и по един на Висенте в 34-та и на Фегули в 86-та. Логронес изненадващо бе открил резултата още в третата минута, но домакини...