11/13/10 15:03

Гонг отпадна с победа от медийния турнир на Царско село

Отборът на Гонг победи, но въпреки това отпадна от турнира Царско село медия къп 2010. Преди днешния мач срещу Агенция Блиц, бе ясно, че тимът ни трябваше да бие с 6 чисти гола, за да се класираме напред. Трудната задача за малко да се превърне в реалност, но липсата на късмет попречи да се стигне до пълен успех. През първото полувреме момчетата от Гонг бяха пълни господари на терена и с 3 гола на дошлия от Пловдив за турнира Митко Лишев. С началото на втората част се стигна до 4:0 с попадение на Кирил Лулев и мисията изведнъж се оказа повече ...