11/13/10 16:03

Лотар Матеус гледа едно полувреме на Славия - Монтана

Националният селекционер Лотар Матеус гледа второто полувреме на двубоя от 14-ия кръг на А група между Славия и Монтана. Бившият капитан на Германия дойде на Овча Купел на почивката, когато резултатът бе 2:0 в полза на белите след две попадения на Георги Христов. Точно преди начало на втората част Матеус седна в ложите на стадиона, точно зад президента на Славия Венцислав Стефанов. Само секунди по-късно Лотар Матеус видя как повиканият от него дебютант в националния отбор Виктор Генев не се намеси добре при гола на Монтана, когато лесно бе надб...