11/13/10 15:50

Стоянов и Иванов титуляри, Алания не спечели смятан за уреден мач

Българите Иван Иванов и Иван Стоянов бяха титуляри за Алания Владикавказ при равенството 1:1 като гост на Том Томкс в среща от 28-ия кръг на руския шампионат. Националният бранител Иванов изигра цял мач за гостите, докато полузащитникът Стоянов бе заменен от Арсен Хубулов в 60-ата минута. Артьом Дзюба откри за Том от дузпа в петата минута, а Георгий Габулов изравни за Алания в 65-ата минута. Иначе преди този мач бе настъпило огромно оживление бе настъпило в онлайн-борсите за залагане на футболни мачове за срещата от руската Висша лига. По данни...