11/13/10 23:11

Трета поредна загуба за Майнц в Германия

Майнц 05 записа трета поредна загуба в Бундеслигата, след като отстъпи с 0:1 у дома от Хановер 96 с 0:1 и се смъкна на трето място в класирането. Майнц 05 вече изостава на 7 точки от лидера Борусия Дортмунд. С удар от 25 метра единственото попадение в мача реализира Сержио Пинто в 44-та минута, а капитанът на Хановер Стив Черундоло получи червен картон в 68-ма минута. Майнц 05 отпадна и от турнира за Купата на Германия и след четвъртата си поредна загуба във всички турнири е трети с равен брой точки - по 24 с Байер Леверкузен. След победата Х...