11/14/10 16:30

Чавдар Янков и Ростов направиха Зенит шампион на Русия

Разгромната победа на Зенит с 5:0 над Ростов на Дон поднесе предсрочно титлата на състава на Санкт Петербург. Два кръг преди края на руския шампионат Зенит си осигури златните медали. Цял мач за гостите от Ростов изигра българският национал Чавдар Янков, чийто тим бе просто спаринг партньор на новия шампион. Очаква се полузащитникът да се присъедини към състава на Лотар Матеус за контролата със Сърбия в сряда. Чавдар Янков получи жълт картон в 68-та минута на срещата, за груб фаул срещу Константин Зирянов. Попаденията, донесли трите заветни т...