11/14/10 15:58

Черно море надви Миньор Пк, феновете отново се изявиха

Отборът на Черно море победи с 3:0 Миньор Перник в мач от 14-я кръг на А група. Двубоят се игра на стадион „Тича” в морската столица. Попаденията за домакините вкараха Марко Тиаго, Даниил Ратников и Румен Николов. И този мач обаче не се размина без неприятни сцени, като в средата на второто полувреме двете агитки се опитаха да стигнат една до друга, за да демонстрират мъжеството си. Неприятните случки обаче бяха избегнати след намесата на полицията. След срамната загуба преди седмица с 0:4 от Калиакра Каварна, днес „моряците” измиха неприятни...