11/18/10 10:52

Сан Антонио с осма поредна победа

Сан Антонио изравни рекорда си за най-добър старт за сезона след победа със 103:94 над Чикаго. Спърс започват кампанията с баланс 9-1 за първи път от 1981 година. Сан Антонио изоставаше с 15 точки след първото полувреме, но в третата част тотално доминираше и спечели с 37:12, с което обърна мача. Тим Дънкан записа "дабъл-дабъл" с 16 точки и 18 борби и показа, че започва да възвръща най-добрата си форма. Тони Паркър вкара 21 точки за Сан Антонио часове, след като неговата съпруга - холивудската актриса Ева Лонгория, подаде молба за развод. Неп...