11/20/10 18:57

Мартин Петров поигра 12 минути при 5:1, Болтън излезе 4-и в Англия

Българският национал Мартин Петров игра 12 минути за Болтън при домакинската победа с 5:1 над Нюкасъл в двубой от 14-ия кръг на Висшата лига на Англия. Петров се появи на терена на Рийбок Стейдиъм в 78-ата минута, когато замени Матю Тейлър при резултат 4:1. Уондърърс реши мача още до почивката, след като Кевин Дейвис вкара от дузпа в 18-ата минута, а кореецът Чунг-Йонг Лий покачи на 2:0 в 39-ата след асистенция на Йохан Елмандер. Самият Елмандер заби следващите две попадения за Болтън в 50-ата и 72-ата минути, а Кевин Дейвис фиксира крайното 5:...