11/24/10 15:47

ЦСКА не срещна съпротива от Сливнишки герой за поредната си победа

Отборът на ЦСКА победи Сливнишки герой с 2:0 в контролна среща, която се игра на стадион „Българска армия”. Гостите не оказаха никаква съпротива, за разлика от терена и дъжда, който се изля над столицата през второто полувреме на мача. Лошото време затрудни максимално и двата тима. Попаденията за домакините отбелязаха Спас Делев и Дормушали Саидходжа от дузпа, с които тимът продължи серията си от победи. Старши треньорът на „червените” пусна в игра два коренно различни състава през двете части, а тримата вратари (Райс Мболи, Иван Караджов и Зд...