11/24/10 23:45

Юнайтед и Валенсия напред, Берба не вкара, разстреляха Иванков

Манчестър Юнайтед и Валенсия се класираха за фазата на директните елиминации в Шампионската лига. “Червените дяволи” победиха с 1:0 Рейнджърс като гост, а Валенсия разби като домакин с 6:1 Бурсаспор. Димитър Бербатов започна като титуляр за Юнайтед на “Айброкс” в Глазгоу, като остана на терена до 76-та минута, когато бе заменен от Хавиер Ернандес. Димитър Иванков също бе титуляр за Бурса на “Местая”, но инкасира шест парчета. Партньор на Бербатов в атаката на Юнайтед бе Уейн Рууни, който започна за първи път като титуляр от двубоя с Болтън. ...