11/27/10 13:17

Мартин Петров резерва и срещу Блекпул?

Мартин Петров най-вероятно ще остане резерва за Болтън в днешния домакински двубой от Висшата лига на Англия срещу новака Блекпул. Според БиБиСи, мениджърът на Уондърърс Оуен Койл ще заложи на същия стартов състав, който в миналия кръг разби Нюкасъл с 5:1. При боя над свраките титуляр по левия фланг на атаката в тима на Койл беше Мат Тейлър, който днес празнува и своя 29-и рожден ден. Тогава Петров замени именно Тейлър в 78-ата минута при резултат 4:1. На титулярно място в състава на гостите от Блекпул пък се надява бившият футболист на ЦСКА Ел...