11/27/10 19:51

Седем гола, две греди и червен картон на малкото столично дерби

Локомотив София победи Славия с 4:3 в страхотен мач от последния есенен кръг на А група. Малкото зрители на Националния стадион видяха седем гола, от които два паднаха от дузпа, много жълти картони, един решителен червен, и доста положения. Това бе едва втори толкова резултатен мач за първата половина от сезона в елита, но може би един от най-вълнуващите за есента. Резултатът бе открит още в третата минута, когато при едно центриране към наказателното поле на Славия, Писаров бе изпуснат от Дениран, навлезе в пеналта и отдясно простреля Кунчев...