11/29/10 15:54

Локо Пд удари Черноморец, “акулите” с първа загуба

Локомотив Пловдив нанесе първа загуба на Черноморец от началото на новия сезон. “Смърфовете” победиха бургазлии с 2:0 на стадиона в парка “Лаута” в последния мач от последния 15-и кръг за есенния дял. Точни за пловдивчани бяха Николас Раймонди (24’) и Базил де Капвало (69’). Победата за домакините можеше да добие и класически вид, но в самия край на мача несправедливо бе отменен гол на Дани Кики заради несъществуваща засада. Гостите трябваше да играя малко повече от едно полувреме с 10 души на терена, след като през първата част само в рамкит...