12/02/10 22:23

Радуканов: Ако бяхме вкарали първи, мачът можеше да се развие по друг начин

Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов заяви, че мачът е можело да се развие по друг начин, ако “армейците” са успели първи да вкарат гол. “Ако бяхме реализирали гол през първото полувреме мачът можеше да се развие по друг начин. Идеята бе да стоим затворени в нашата половина и чрез Делев и Тонев, които са бързи да атакуваме”, коментира наставникът. “През първото полувреме това се получи много добре. Ще се скарам на Делев, че сбърка. Той е млад и ще вкарва за в бъдеще. След 0:2 отборът падна духом, но след смените се вдигна и се опита да върн...