12/16/10 12:36

Виденов и Проком отстъпиха на Партизан в Евролигата

Полският Асеко Проком с българина Филип Виденов в състава отстъпи като гост на сръбския Партизан с 59:61 точки в груповата фаза на Евролигата. Виденов бе на терена 28 минути, за които отбеляза 10 точки и овладя 2 борби. Проком е на последната позиция в своята група А с 2 победи и 7 поражения, а начело е израелският Макаби Тел Авив със 7 победи от 8 мача. Поляците изиграха слаба първа четвърт, в която отбелязаха само 8 точки, но губеха само с една на почивката при 26:27. Филип Виденов и съотборниците му дори дръпнаха с 2 точки преди последните 1...