12/19/10 18:23

Ювентус се изложи в 90-та минута, Наполи гледа към върха

Отборът на Ювентус завърши наравно 1:1 с Киево, като на "бианконерите" им се наложи да играят почти цяло второ полувреме с човек по-малко заради червен картон на Джандонато, а това се оказа решаващо за изхода на срещата, тъй като Пелисие вкара гола за домакините в продължението на мача. Единственото попадение за Юве пък вкара Фабио Куалярела в 31-та минута. Марколини пък пропусна дузпа за домакините в 16-та минута. След равенството си в този 17-и кръг на Серия А, Ювентус пък остава четвърти в класирането с 31 точки, след като бе изпреварен от ...