12/23/10 10:52

Бостън записа 14-та поредна победа в НБА

Рей Алън наниза 22 точки за 14-ата поредна победа на Бостън в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА). За успеха с 84:80 над Филаделфия помогна и серията на Пол Пиърс, който пропусна първите си седем стрелби, но отговори с 11 точки през второто полувреме на мача. Шакил О'Нийл записа 13 точки и девет спечелени борби, но изпусна две свободни хвърляния 1:02 минути преди края, когато Бостън имаше крехък аванс от две точки. Филаделфия получи две възможности да изравни резултата чрез Андре Игуодала, но той се подхлъзна в първия си о...