12/29/10 15:31

Карик: Бербатов си върна самочувствието пред гола

„Димитър Бербатов си върна самочувствието пред гола и дано това продължи дълго", коментира полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик след равенството 1:1 с Бирмингам Сити като гост. Бербатов отбеляза 14-ия си гол за сезона във Висшата лига, но попадението му не се оказа достатъчно за победата на Юнайтед, след като Лий Бойър изравни в последната минута от много спорна ситуация. „Голът на Бербатов ни постави в добра позиция, но след това направихме пропуски на контраатака и бяхме наказани накрая. Страхотно движение и отличен завършек на Бе...