01/03/11 12:06

Силен Деян Иванов в Италия, Калоян пада от Пешич в Испания

Страхотен първи мач през 2011-та година изигра националът Деян Иванов в Италия. Неговият тим Монтегранаро победи Терамо с 83:80 точки като домакин, а Иванов бе най-добър за победителите. Той завърши с дабъл-дабъл, след като реализира 27 точки и овладя 10 борби. Монтегранаро поведе от самото начало, а още в първата част Иванов вкара 13 точки. През третата част Монтегранаро успя да вземе двуцифрена преднина, а пред последната водеше с 66:57. Гостите намалиха на 2 точки, 16 секунди преди края, но Деян Иванов вкара два наказателни удара и на практ...