01/05/11 23:12

ЦСКА отстъпи на Кан във Франция

ЦСКА загуби с 2:3 гейма гостуването си на френския Кан в Шампионската лига по волейбол. Родният първенец спечели първата среща с французите в Арена Самоков със същия резултат, но сега не успя да вземе важни две точки от фестивалния град, и трябва да се надява на късмет, за да продължи напред. За Кан това бе първи успех в групата. В отделните периоди двубоят завърши 20:25, 25:19, 22:25, 25:15 и 16:14 в тайбрека. Мачът бе интересен и оспорван до последно, като продължи близо два часа. В последния мач от група А, ЦСКА приема Унтерхахинг в Самоко...