01/06/11 23:07

Атлетико отстрани Еспаньол за Купата на краля

Атлетико Мадрид продължава напред в турнира за Купата на краля, след като записа равенство 1:1 като гост на Еспаньол. В първия мач на “Висенте Калдерон” дюшек чиито взеха минимален успех с 1:0, който в крайна сметка се оказа от решаващо значение. Серхио Агуеро даде преднина на гостите в 25-ата минута, като по-този начин направи общия резултат от двата мача 2:0. Това накара домакините да погледнат по-сериозно към вратата на Атлетико. Въпреки редицата атаки, гостите съумяха да опазят вратата си суха с цената на редица картони. Все пак изравните...