01/06/11 10:16

Шарапова загуби от неизвестна унгарка

Поставената под номер 1 Мария Шарапова отпадна на четвъртфиналите на турнира в Оукланд в награден фонд 220 000 долара. Рускинята сензационно загуби от 88-а в световната ранглиста унгарка Грета Арн с 2:6, 5:7. Срещата се игра при силен вятър, към който унгарката се приспособи доста по-успешно. Шарапова направи серия от непредизвикани грешки и загуби мача за 91 минути игра. Това е най-голямата победа в кариерата за 31-годишната унгарка. "Потресена съм. Не знам какво да кажа. Чувствам се като малко момиче, на което му се е сбъднала мечтата", ко...