07/12/11 12:51

5 от 1/4-финалистите на Копа Америка вече са ясни, Бразилия още виси, въпреки помощта от Аржентина

След изиграването тази нощ на последния мач от Група А на Копа Америка 2011 – победата на домакина Аржентина с 3:0 над Коста Рика, сметките за това кой ще се класира за директните елиминации станаха малко по-ясни. Както е известно, на 1/4-финалите продължават първите два тима от трите потока, както и двата най-добри от третите отбори в групите. Вече са ясни 5 от общо 8-те състава, които със сигурност ще играят на четвъртфиналите, като това са Колумбия, Аржентина, Венецуела, Чили и Перу. Боливия вече отпадна, а останалите 6 тима ще се борят за п...