11/09/11 10:00

Волейболистките от Азербайджан с предимство пред отбора на България, според Еврофутбол

Българският букмейкър „Еврофутбол” дава предимство на волейболистките от Азербайджан пред момичетата от националния ни отбор в срещата, която ще се играе днес – 09.11.2011 г. в Баку. Мачът е част от Олимпийската предквалификация от Група „В”, в която освен двата отбора е и този на Дания. Българките водят в класирането с 3 точки и имат осигурено място на полуфиналите, след като победиха скандинавките вчера с 3:0 гейма. Сблъсъкът с Азербайджан е част от програми „Футбол” на настоящия тираж № 90 за вторник-четвъртък, 08-10.11.2011 г.: Азербайджан ...