03/09/12 19:40

Треньорът на ЦСКА: Хубаво е, че пак ще играем с Левски, за да се види кой е по-добър

Старши треньорът на ЦСКА Юлия Иванова отбеляза, че не може да е особено доволна от играта, но няма как да не е доволна от резултата, след победата над Левски с 3:0 гейма във втори полуфинален мач. Така „червените” изравниха серията до 1-1 и ще се играе трети решителен двубой. „Единственото хубаво е, че завършихме с победа. Играта ни бе доста слаба. И да ни е яд, няма смисъл. Хубавото е, че имаме възможност да играем още веднъж с Левски, и да се разбере наистина кой е по-добрият отбор. Това ни е първата победа над Левски този сезон, и единствено...