03/31/12 16:42

Втори мач – втора загуба за Балъков начело на Кайзерслаутерн, трудна победа за Байерн

И вторият мач на Красимир Балъков начело на Кайзерслаутерн завърши със загуба за българина и неговия отбор. В ключов двубой в борбата за оцеляване „лаутерите“ загубиха на своя „Фриц Валтер Щадион“ с 0:1 срещу Хамбургер ШФ. Като цяло двубоят бе доста равностоен и равенството като че ли беше най-заслуженият резултат. Гостите от Хамбург обаче стигнаха до успеха, благодарение на гол на Марсел Янсен в 29-а минута. С това поражение задачата на Кайзерслаутерн става все по-невъзможна. Отборът е последен с 20 точки, на цели 10 точки от днешния си съперн...