04/06/12 19:20

Шампионът Испания е само на победа от класиране на полуфиналите за Купа "Дейвис"

Защитаващият титлата си отбор на Испания поведе с 2:0 срещу Австрия в четвъртфинална среща от турнира по тенис за Купа "Дейвис". В отсъствието на звездата си Рафаел Надал, испанците са само на една победа от 23-ти пореден домакински успех в турнира. В първите мачове на сингъл втората ракета на Испания Николас Алмагро победи Юрген Мелцер с 6:2, 6:2, 6:4 за по-малко от два часа игра, след като направи пет пробива. Номер 5 в световната ранглиста Давид Ферер се наложи над Андреас Хайдер-Маурер с 6:1, 6:3, 6:1. За Ферер това е 13-та поредна победа н...