04/14/12 15:32

Лукойл Академик постигна убедителна победа в предпоследния кръг от редовния сезон

Шампионът Лукойл Академик постигна убедителна победа в предпоследния кръг от редовния сезон на Националната баскетболна лига (НБЛ) за мъже. Възпитаниците на Марин Докузовски, който вчера загубиха изненадващо като домакин на Ямбол, днес победиха с 34 точки разлика последния в класирането отбор на Черноморец (Бургас) - 87:53 (25:13, 22:11, 18:10, 22:19) точки в мач от 27-ия кръг. В мача интрига нямаше. Още в първата част "студентите" поведоха с 12 точки и след това постепенно увеличаваха аванса си. Две минути преди сирената аванса на шампионите д...