04/29/12 21:38

Вальо Илиев игра цял мач за Стяуа в дербито срещу Рапид, двата тима поделиха точките

Българският защитник Валентин Илиев игра цял мач за своя Стауа Букурещ в дербито срещу Рапид от 28-ия кръг на румънското първенство. Двата отбора, които се намират в челните места на класирането, не успяха да излъчат победител, завършвайки при резултат 1:1. Гостите от Стяуа успяха да излязат напред в 28-ата минута, когато Кристиан Танасе откри. Радостта на Вальо Илиев и компания обаче трая само няколко минути. Домакините от Рапид успяха да се върнат в мача с точен изстрел на Николае Григоре в 33-ата минута. В заключителните моменти на срещата ф...